Witamy serdecznie na naszej stronie. Głównym celem działalności naszej firmyBalonowa Bajka jest realizacja potrzeb oraz marzeń naszych klientów dotyczących dekoracji i niespodzianek z balonów.

Posiadamy ponad 4-letnie doświadczenie. Dekoracjami podkreślamy cudowną atmosfere. Balony- lekkie, kolorowe i przyciągające spojrzenia, mogą zaczarować świat i wywołać uśmiech na twarzy każdego. Lubią je dzieci i dorośli, bo dzięki nim miejsca i sytuacje stają się radosne i niezwykłe.

W naszej ofercie dekoracji balonowych znajdą Państwo wiele ciekawych pomysłów na dekorację ślubu, wesela, balu czy urodzin. Girlandy, maski, czapeczki, trąbki, świeczki i serwetki to akcesoria, które zapewnią świetną oprawę każdej imprezy.U nas znajdą Państwo moc atrakcji na Nowy Rok, karnawał czy Halloween. Wybór prezentów na Walentynki, Baby Shower czy wieczór panieński jest ogromny.

W naszej pracy stawiamy na jakość i rzetelność. Każdy Klient może liczyć u nas na zainteresowanie i fachową poradę .

Z przyjemnością udekorujemy pomieszczenie, w którym będzie odbywać się uroczystość czy impreza oraz obiekty w przestrzeni otwartej jak dziedzińce, podwórka, ogródki, balkony, bramy, boiska etc.

Chętnie przyjedziemy na miejsce uroczystości czy imprezy, by po rekonesansie zaproponować rodzaj dekoracji, ustalić wszelkie szczegóły, by wszystko wyglądało tak jak to sobie wyobrażasz

Dekorujemy zarówno balonami napompowanymi powietrzem jak i napełnionymi helem ze specjalnym preparatem przedłużającym ich żywotność.

Rodzaj balonów wykorzystanych do stworzenia dekoracji oraz ich kolorystyka zależą od Ciebie (chętnie doradzimy;)

Wykonujemy łuki (stojące i wiszące, serca, drzewka, kwiaty i wiele innych dekoracji.)Zajmuję się tworzeniem dekoracji z balonów na różne imprezy i okazje. Dekorację sal urodzinowych, imprez urodzinowych dla dzieci. Tworzymy łuki balonowe, bramy z balonów, girlandy balonowe na zamówienie wg ustalonego wzoru, a także kolumny balonowe – dobre rozwiązanie promocji firmy lub sklepów w galeriach handlowych.

Nasza oferta obejmuje:

  • Dekoracje balonowe dla dzieci
  • balony helowe
  • dekoracje ślubne oraz weselne
  • bukiety z balonow dekoracje we wnętrzach i w plenerze
  • girlandy balonowe
  • warsztaty, pokazy na urodziny
  • dekoracje i wystrój Sal